תולדות ונקודות ציון בדרמה הישראלית בטלוויזיה – קורס למבוגרים בחווה של דני

/תולדות ונקודות ציון בדרמה הישראלית בטלוויזיה – קורס למבוגרים בחווה של דני
תולדות ונקודות ציון בדרמה הישראלית בטלוויזיה – קורס למבוגרים בחווה של דני2020-08-10T13:25:50+00:00

תולדות ונקודות ציון בדרמה הישראלית בטלוויזיה – קורס למבוגרים בחווה של דני:

החווה של דני שמחה לארח את רוני ניניו במסגרת קורס ייחודי בנושא תולדות ונקודות ציון בדרמה הישראלית בטלויזיה.

להרשמה ותשלום לקורס >>

קצת על הקורס:

הקורס יסקור את התפתחות הדרמה הישראלית מימי ראשית הטלוויזיה בישראל:

  1. סדרת הדרמה הראשונה – חדוה ושלומיק בבימוי שמוליק אימברמן.
  2. דרמות תקופת "הקוטלריה" בערוץ הראשון (הצוות האמנותי כלל את עודד קוטלר,אברהם הפנר, יעקב שבתאי, דנה כוגן, רם לוי ועוד), בהמשך דרמות של רם לוי: חרבת חזעה, אינדיאני בשמש, לחם, והמשך עם מיני סדרות: מישל עזרא ספרא, קסטנר, קו 300. 
  3. הדרמות של ערוץ 2, ביניהן: פלורנטין, הפוך, בת ים-ניו יורק, לתפוס את השמייים, הבורגנים, מרחק נגיעה, פרשת השבוע, עבודה ערבית.
  4. הדרמות של YES ו-HOT, ביניהן: בטיפול, נבלות, כבודו, איש חשוב מאד, על הספקטרום.
  5. כמי שיצר דרמות בודדות לערוץ הראשון (דורית, עקידה, הורים ובנים), לערוץ 2 (לתפוס את השמיים, מרחק נגיעה- הניצפית ביותר בערוץ המסחרי יחד עם 8 פרסי האקדמיה, ו-עבודה ערבית), ל-YES (כבודו- הזוכה הגדולה של פסטיבל,Series Mania-Paris  רמייקים לארה"ב- שואוטיים, צרפת, גרמניה, איטליה, רוסיה, הודו ועוד), חוויתי באופן פעיל את התפתחות המרתקת של הדרמה הישראלית עד לקבלת מעמד איכותי בינלאומי בשנים האחרונות. ניהלתי גם במשך 3 שנים את מחלקת הדרמה בקשת בתחילת המאה החדשה, כך שהייתי גם בצד השני (המשדר) של מקבלי ההחלטות.
  6. נסקור את ההסטוגרפיה של הדרמה הטלוויזיונית הישראלית, ההשפעות החברתיות, הפוליטיות, המסחריות על התכנים שלה, כל זאת דרך תהליכי יצירת הסדרות בהן הייתי שותף.  נעבור על השלבים השלבים הקריטיים לקראת אישורי הפיתוח וההפקה, שלב הקאסטינג והבימוי ועד לתאריך השידור.
  7. ואיך לעזאזל ניגשים לכתוב הצעה לסדרה ומצפים להיות אלו (מתוך עשרות רבות בשנה) שיקבלו אישור לפיתוח ואז- אולי אולי אולי- הפקה.

קצת על רוני ניניו:

רוני ניניו הוא כיום הבמאי היחיד בארץ היוצר ומביים בטלוויזיה, בקולנוע ובתיאטרון. יצירתו הטלוויזיונית האחרונה של רוני היא הסדרה המצליחה "כבודו" שהוקרנה ב- yesוזכתה לביקורות נלהבות. הסדרה קטפה בשנה שעברה את הפרס הראשון בפסטיבל סדרות הדרמה Series Mania-Paris היוקרתי. "כבודו" נמכרה בשפתה המקורית לרוסיה, אוסטרליה ומדינות נוספות. היא נמכרה לרימייק לשואוטיים- ארה"ב, גרמניה, איטליה, צרפת והיד עוד נטויה. עבודתו הענפה מייצגת רב גוניות, ונעה בעיקר בין שני צירים מרכזיים: בימוי ויוצר שותף בסדרות דרמה לטלוויזיה (כבודו, מרחק נגיעה, עבודה ערבית, לתפוס את השמיים), בימוי סרט.

תאריכים, מחירים ושעות:

מפגשי הקורס יתקיימו מדי יום ד' בין השעות 19:00 עד 22:30 החל מיום רביעי 2/9 ובמשך 5 מפגשים ( 2/9, 9/9, 16/9, 23/9, 30/9 ).

עלות הקורס – 2,955 ש"ח למשתתף.

כמות המשתתפים בקורס לא תעלה על 10 משתתפים.

*במידה ולא יהיו מספיק נרשמים הקורס לא יפתח וכספכם יוחזר.

להרשמה ותשלום לקורס >>
 
צרו עמנו קשר
צור קשר