רכיבת ספורט

/רכיבת ספורט
רכיבת ספורט2017-09-05T21:40:16+00:00

רכיבת ספורט

אחד מענפי הספורט הפופולאריים בעולם בכלל ובישראל בפרט היא רכיבה ספורטיבית על סוסים, הרכיבה הספורטיבית מחזקת את הקשר שבין הרוכב לסוסו ומאפשרת להם לפעול כגוף אחד.
רכיבת ספורט שלא כמו רכיבה טיפולית מתחלקת למספר מקצועות הנבדלים ביניהם בדרישות אותן הם מציבים בפני הרוכב והסוס, מקצועות אלו הם:

Horsemanship – מקצוע זה שם דגש מיוחד על הקשר שבין הרוכב לסוס, הצלחה במקצוע זה דורשת מהרוכב שליטה אבסולוטית על סוסו, דרך הקשר האישי ובעזרת טכניקת רכיבה מוגדרת יכול הרוכב לשלוט על הסוס בשקט מוחלט, תנועות גופו של הרוכב מורות לסוס להיכן לזוז ואיזה תרגיל לבצע.

Trail class – במסגרת מקצוע זה מתחרים הסוס ורוכבו במעבר מכשולים שונים המוצבים ברחבת התצוגה, המכשולים כוללים מכשולי מים, מעבר משוכות בגבהים משתנים, מעבר גשר ובחינת הרכיבה במסלול סלאלום.

Reining– מקצוע מאתגר המתאפיין בדרישותיו בדיוק ולרמת שליטה ורכיבה גבוהות במיוחד, במקצוע זה מתרגלים הסוס ורוכבו מיומנויות רכיבה רבות כגון רכיבה במעגלים, רולבק, עצירות יזומות ושליטה על מהירות הרכיבה.

Western pleasure – מקצוע השם דגש על ההנאה שברכיבה, במסגרת מקצוע זה "רוקד" הרוכב עם הסוס לקול מקצבי מוזיקה מתחלפים.

בחוה של דני תוכלו לגלות את העולם המופלא של הרכיבה הספורטיבית

בחווה של דני תוכלו לרכוב על סוסים איכותיים וללמוד מטובי המדריכים בענף, החווה של דני מציעה את המקום המושלם לקיום אירועים כדוגמת ימי הולדת, ערבי שירה,  ימי גיבוש לעסקים ועוד.

קצת תמונות מהחווה

לפרטים ומידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר

 
צרו עמנו קשר
צור קשר