רכיבה טיפולית

/רכיבה טיפולית
רכיבה טיפולית2020-09-02T18:17:59+00:00

רכיבה טיפולית:

טענות רבות עולות אחת לתקופה בהקשר לסל הבריאות אותו מממנות לנו קופות החולים, אחד הטיפולים לו אנו זכאיים בסל הבריאות, אך בודדים יודעים זאת הוא רכיבה טיפולית, לפי מיועדת הרכיבה ומהם היתרונות אותם היא מביאה בשורות הבאות.

הרכיבה הטיפולית היא כלי חשוב ומכריע בדרך לשיפור איכות חייהם של מטופלים רבים בישראל, הרכיבה הטיפולים מסייעת בטיפול בבעיות פיזיות ובבעיות רגשיות, בין קשת המטופלים ניתן לזהות ילדים בעלי בעיות התנהגות, נערים בעלי קשיי התפתחות, עיוורים, אוטיסטים ועוד.

בבסיסו של הטיפול עומד הקשר בין המטופל והסוס

מטופלים הסובלים מבעיות התנהגותיות ימצאו בסוס חבר קרוב, במסגרת המפגשים מחזקים המטופל והסוס את הקשר ובכך מכין את עצמו המטופל להתמודדות עם החיים האמתיים על כל הכרוך בכך, לדוגמא ניתן לזהות נפגעי תאונות דרכים שעברו טראומה חמורה מגיבים ונפתחים אל העולם בעקבות הקשר ההולך ונבנה עם הסוס.

בדומה ילדים הסובלים מקשיים חברתיים יתרגלו את מיומנויותיהם החברתיות במהלך הרכיבה על הסוס.
עבור מטופלים הסובלים מבעיות פיזיות מספקת הרכיבה הטיפולית את הדרך המהנה והיעילה לחיזוק השרירים, פיתוח קואורדינציה, תרגול שיווי משקל ועוד.

החווה הטיפולית של דני היא המקום המושלם עבור כל מי שרכיבה טיפולית היא הטיפול המתאים עבורו, החווה מתמחה ברכיבה טיפולית תוך העסקת מומחים בתחום.

צוות המטפלים החם והמסור והסוסים המתורגלים באלפי שעות רכיבה מחכים לכם, הגיעו עוד היום לטיפול ניסיון ותגלו שניתן להבריא גם תוך שימש בשיטות אחרות.

תמונות מהחווה שלנו

הרכיבה הטיפולית מסובסדת על ידי קופות החולים כחלק מסל הבריאות אותו הן מציעות לנו, הגיעו עוד היום לחווה של דני ותגלו כמה קל וכיף להבריא.

לוגואים של קופות חולים
 
צרו עמנו קשר
צור קשר