החזון של דני

/החזון של דני
החזון של דני2020-09-02T17:38:29+00:00

החזון של דני סטירין – החווה של דני:

בדימיוני אני רואה חווה, לא סתם חווה – חווה שמחברת אותנו לעצמנו בדיוק כפי שאנו.
חווה שהיא אי בתוך עולם שהלך קצת לאיבוד, אי של אהבה, אי של הכלה, אי של כוונות טובות.
בדימיוני אני רואה – בעלי חיים, ילדים, מוזיקה והרבה ירוק, לחווה מגיעים אנשים וילדים שמבקשים להיות מי שהם באופן שהכי טבעי להם.
מרחבי החווה ושלל הפעילויות המוצאות בחווה מאפשרות לכל אחד למצוא את הצבע המיוחד לו ופשוט להיות.

קצת על החווה של דני

התחלנו מתחום הרכיבה הטיפולית – אחת משיטות הטיפול המובילות בעולם שאינה עושות שימוש בכדורים או בכימיקלים אחרים. בשיטת טיפול זו, באמצעות פיתוח הקשר בין המטופל והסוס ניתן להתגבר על מגוון רחב של בעיות שפתרונן בדרכים הקונוונציונאליות היה אורך זמן רב. החווה מציעה שיטת טיפול ייחודית* המספקת בנוסף לתוצאות בשטח גם חוויה ייחודית המבוססת כולה על הקשר עם הסוסים והטבע.

עם הזמן החווה התרחבה וכיום אתם יכולים להינות מעולם שלם למשפחות וילדים, מגוון אפשרויות לאירוח קבוצות עסקיות ופרטיות במתחם הגלריה, מפגשים אישיים ומרפאים למבוגרים, לוקיישן פסטורלי לצילומים והפקות, רכיבה ספורטיבית, שיעורי אילוף ואימון סוסים ופנסיון מפנק במיוחד לסוסים.

באווירה הפסטוראלית של מושב סתריה פועלת החווה של דני

בעליה של החווה, איש העסקים לשעבר דני סטירין,  מאפשר לילדים ולמבוגרים לעזוב לרגע קט את שגרת יומם ולהתחבר לטבע ולחופש דרך פעילות הרכיבה על סוסים, הפעילות המתקיימת באוויר הפתוח הינה ניגוד מושלם לחדרי המחשב הסגורים שבהם מבלים הילדים את מרבית זמנם, הקשר עם הסוס מאפשר לילד לרכוש כלים שילוו אותו בחיי היום יום, כלים כגון היכולת להנהיג, יכולת העמדת גבולות, סבלנות, עזרה לזולת ובעיקר להטביע בהם את האהבה לבעלי החיים ולטבע.

החווה של דני מציעה מקום מושלם לקיום פעילות משולבת עם סוסים.

והכי חשוב, החווה מעסיקה את מיטב המדריכים והמטפלים בתחום, אם בית וצוות תפעולי המעניק יחס חם ואישי.

*החווה של דני פועלת בגישת natural horsemanship – בשיטה זו מושם דגש על ההרמוניה שבין הסוס למטופל, יחסי הכבוד הדדים ואי הצורך להפעיל כוח מוגזם או לנקוט בשיטות הפחדה שונות.

סרטון מהחווה שלנו על קצה המזלג:

 
צרו עמנו קשר
צור קשר