החזון של דני

/החזון של דני
החזון של דני2018-03-22T14:48:03+00:00

קצת על החווה שלנו

רכיבה טיפולית הינה אחת משיטות הטיפול המובילות בעולם שאינה עושות שימוש בכדורים או בכימיקלים אחרים. בשיטת טיפול זו, באמצעות פיתוח הקשר בין המטופל והסוס ניתן להתגבר על מגוון רחב של בעיות שפתרונן בדרכים הקונוונציונאליות היה אורך זמן רב.

החווה של דני מציעה שיטת טיפול ייחודית המספקת בנוסף לתוצאות בשטח גם חוויה ייחודית המבוססת כולה על הקשר עם הסוסים והטבע.

חשוב לציין שרכיבה טיפולית הינה שיטת טיפול הכלולה בסל הבריאות!
למידע נוסף לחצו כאן >>>  

באווירה הפסטוראלית של מושב סתריה פועלת החווה של דני

בעליה של החווה, איש העסקים לשעבר דני סטירין,  מאפשר לילדים ולמבוגרים לעזוב לרגע קט את שגרת יומם ולהתחבר לטבע ולחופש דרך פעילות הרכיבה על סוסים, הפעילות המתקיימת באוויר הפתוח הינה ניגוד מושלם לחדרי המחשב הסגורים שבהם מבלים הילדים את מרבית זמנם, הקשר עם הסוס מאפשר לילד לרכוש כלים שילוו אותו בחיי היום יום, כלים כגון היכולת להנהיג, יכולת העמדת גבולות, סבלנות, עזרה לזולת ובעיקר להטביע בהם את האהבה לבעלי החיים ולטבע.

החווה של דני פועלת בגישת natural horsemanship
בשיטה זו מושם דגש על ההרמוניה שבין הסוס למטופל, יחסי הכבוד הדדים ואי הצורך להפעיל כוח מוגזם או לנקוט בשיטות הפחדה שונות.

פרט לרכיבה הטיפולית מציעה החווה של שדני עד מספר פעילויות כגון רכיבה ספורטיבית, שיעורי אילוף ואימון סוסים ופנסיון מפנק במיוחד לסוסים. החווה של דני מציעה מקום מושלם לקיום פעילות משולבת עם סוסים להנאת כל אורחינו. בחווה של דני מועסקים מיטב המדריכים והמטפלים שבתחום, שיטת הטיפול הייחודית, היחס החם והאישי ותוכנית הלימודים הופכת את החווה של דני למקום המוביל בישראל לרכיבת סוסים.

סרטון מהחווה שלנו על קצה המזלג:

התקשרו עוד היום והבטיחו לעצמכם חוויה שתשאיר חותם בזיכרונכם עוד זמן רב אחרי שהיא תסתיים.

קופות חולים
מהי רכיבה טיפולית למאמר המלא..
Equine-assisted therapy

לפרטים ומידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר

 
צרו עמנו קשר
צור קשר